Sparta

Zlín

5:7

Karlovy Vary

Zlín

4:5

Zlín

Pardubice

5:1

Olomouc

Zlín

2:4

Zlín

Havířov

so

23.10.15:30

Pardubice

Zlín

so

20.11.

Zlín

Olomouc

ne

21.11.

Zlín

Sparta

so

4.12.

Zlín

Karlovy Vary

ne

5.12.

Havířov

Zlín

so

8.1.

18.03.2020 Jakub Kudláč

Joppa vítězem kanadského bodování ligy, s Háblem je v all stars. Zlín má taky dělené fair play

Česká para hokejová liga sice svého mistra nakonec nepoznala (psali jsme ZDE), výsledky dlouhodobé části však jsou platné, stejně tak individuální trofeje za tuto část sezony. A některé míří i do Zlína! Vítězem ligového kanadského bodování se stal útočník SHK LAPP ZLÍN Martin Joppa, jenž je společně se Zdeňkem Háblem také v all stars sestavě soutěže. Do Zlína také putuje cena za fair play, za pouhých 32 trestných minut se o toto ocenění dělí s Olomoucí.

Martin Joppa ovládl bodování ligy s 27 kanadskými body za 13 gólů a 14 asistencí, to vše stihl za osm duelů, dva v základná části vynechal. Mladý dvaadvacetiletý forvard měl k tomuto ocenění našlápnuto už loni, kde ale vynechalal ke konci sezony zápasy a o první pozici tak nakonec těsně přišel.

On a zlínský obránce Zdeněk Hábl se nakonec usadili i v all stars sestavě soutěže. Sedmatřicetiletý bek odehrál celkem sedm duelů (tři vynechal) a nasbíral v něm 15 bodů (7+8). Jeho přínos je však především v poctivé defenzivní činnosti.

Tým SHK LAPP ZLÍN se zapsal také do kolonky fair play – společně s Olomoucí získali Zlínští nejméně trestných minut, a to sice 32.

KOMPLETNÍ STATISTIKY ZLÍNSKÉHO TÝMU V ZÁKLADNÍ ČÁSTI NALEZNETE ZDE.

VEŠKERÉ UDĚLOVANÉ INDIVIDUÁLNÍ CENY LIGY VČETNĚ ALL STARS K NAHLÉDNUTÍ ZDE.

Martin Joppa vítězem ligového kanadského bodování základní části soutěže

Zdeněk Hábl se stejně jako Martin Joppa dostal do all stars výběru ligy